Cadac grily – to nejlepší pod sluncem?

cadac chef

CADAC je značka grilů, založená v roce 1948 v Johannesburgu. Během posledních desetiletí vyrostla do jedné z předních firem na trhu s grilovacími produkty. Zaměřuje se zejména na plynové grily určené k přípravě široké škály pokrmů. Její sortiment zahrnuje také rozsáhlou nabídku příslušenství, jako jsou obaly na gril, grilovací rošty, pečící desky a kameny. S CADAC si můžete být jisti, že vaše grilovací zážitky budou plné kvality a chutí.

V kempu i v karavanu

Až už chcete grilovat rybu, nebo jen obyčejný bratwurst s plynovými grily od Cadacu to jde jednoduše. Navíc dovozci nabízejí celou škálu příslušenství – od propojovacích hadiček, přes grilovací rošty až po poklice a stojany. Pokud jedete obytným autem, karavanem, nebo osobákem a spíte ve stanu, grily Cadac vás díky kvalitnímu zpracování a snadné obsluze možná osloví.

Přehled hlavních modelů

Jedním z nejoblíbenějších modelů je Kompaktní gril CADAC Grillo Chef 40 BBQ. Popravdě, nepatří k nejlevnějším, ale až Vám po roce začne ve sklepě reznout nějaký hypermarketový grilík, poznáte, že za kvalitu se vyplatí připlatit.

Kompaktní gril CADAC City Chef 40 BBQ

Cadac Citi chef

Plynový gril Citi Chef 40 je ideální volbou pro ty, kteří ocení kombinaci přenosnosti a výkonu. V dodávce najdete grilovací rošt s keramickým povrchem a praktický stojan pod hrnec. Gril je vybaven vyjímatelnou miskou na odkapávající tuk s hladkým smaltovaným povrchem, což výrazně usnadňuje jeho čištění.

Hlavní přednosti tohoto modelu:

 • Přenosný univerzální plynový gril s možností snadného přenášení.
 • Základní těleso obsahuje hořák, masivní grilovací rošt z hliníkové slitiny s keramickým povrchem GreenGrill a víko s teploměrem.
 • Součástí výrobku je přenosná taška, což zvyšuje praktičnost a pohodlí při přenášení.
 • Gril disponuje snadnou a přesnou regulací, umožňující optimální ovládání teploty.
 • Přípojka na propanbutanové láhve je součástí, ale regulátor není zahrnut v balení.
 • K dispozici ve třech barvách!

Kompaktní gril CADAC Grillo Chef 40 BBQ

Tento středně velký a lehký gril je skvělým spojením praktičnosti a výkonu. S piezoelektrickým zapalováním a tlačítkem pro snadné spuštění nabízí jednoduché ovládání. Jeho jemně nastavitelná regulace teploty vám umožní dosáhnout dokonalé přípravy pokrmů během několika minut.

cadac grilo

Tento gril je vybaven několika vynikajícími funkcemi, které zvyšují jeho praktičnost a výkon:

 • Odnímatelné hliníkové nohy (ø 40 cm): Poskytují stabilitu a snadnou montáž, což zajišťuje pohodlný a bezpečný provoz grilu.
 • Automatické piezoelektrické zapalování: Zajišťuje snadné a spolehlivé zapalování grilu bez nutnosti použití zápalek nebo dalšího zapalovacího zařízení.
 • Kopule s teploměrem: Umožňuje sledování teploty během grilování, což je klíčové pro dosažení optimálních výsledků při přípravě pokrmů.
 • Vyjímatelná pánev na tuk s otvory pro nahlížení do plamene: Zjednodušuje proces odstraňování tuku a umožňuje snadné sledování plamene při grilování.
 • S odolnou přenosnou taškou: Taška usnadňuje přenášení grilu a zajišťuje, že jej můžete snadno přenést na různá místa.
 • Včetně stojanu na hrnce, grilovací desky a kopule: Dodává se s kompletním příslušenstvím, což rozšiřuje možnosti grilování a umožňuje přípravu různých pokrmů.

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME

cadac safari lite

Hlavní přednosti:

 • Keramický povrch CADAC GreenGrill: Grilovací rošt je vybaven keramickým povrchem pro zdravější a čistší grilování.
 • Všestrannost a lehkost: S váhou méně než 4 kg je ideální pro ty, kteří ocení kompaktní design a snadné přenášení. Navíc nabízí nejméně tři různé grilovací plochy: hořák s podstavcem, grilovací rošt a víko/kopuli, které může sloužit i jako hrnec.
 • Rozptylovač tepla: Integrovaný rozptylovač tepla pod grilovacím roštem zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla po celé grilovací ploše, což je klíčové pro dosažení optimálních výsledků.
 • Vyjímatelná tuková miska: Zachycuje zbytky z vaření a zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem. To vše přispívá k efektivnímu a bezproblémovému grilování.
 • Snadná údržba: Všechny povrchy jsou snadno čistitelné mýdlovou vodou, což zjednodušuje údržbu a prodlužuje životnost grilu.

Závěr

Pokud hledáte gril, který s vámi procestuje svět a práce s ním bude intuitivní a jednoduchá, určitě doporučím si připlatit a zvolit některý z výše uvedených modelů. Ostatně grily Cadac jsme zařadili i do naší předchozí recenze zde: https://letajici-bobr.cz/2022/04/02/nejlepsi-prenosny-gril-do-kempu/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *