Přistávací nohy na dron DJI Mavic 2 – recenze

P9050127

Pokud často létáte s dronem v přírodě, určitě už jste řešili problém se startem a přistáním. Konkrétně DJI Mavic 2 PRO, není ke startu z ruky moc uzpůsoben a chytat ho při přistávání není taky nejlepší nápad. Chce to zkušenost, vypnutí některých čidel a trochu soustředění.

Je lepší tedy startovat z nějakého rovného povrchu, posekané trávy, silnice apod. Případně použijete přistávací podložku – landing Pad. Ale vzhledem k tomu , že MAVIC 2 má docela nízkou světlou výšku, je to častokrát jako jezdit s Lamborghini po lesní cestě. Svého vrtulového parťáka ale můžete za pár korun “ vytunit“ i pro horší terén.

P9050115
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řešením jsou přídavné přistávací nohy – tvz. Landing Gear, které o cca. 3-4 cm vylepší světlou výšku dronu tsk, že můžete startovat a přistávat i v terénu, kde to dříve nešlo.

Tentokrát jsem si pořídil přistávací nohy od zn. PGYTECH, která vyrábí kvalitní příslušenství pro drony DJI. Oproti původně používaným nožkám, které jsem používal doposud, mají několik výhod. Mrkněte se na videorecenzi pod tímto článkem

A kde je koupíte ? Například ZDE

2 thoughts on “Přistávací nohy na dron DJI Mavic 2 – recenze

  1. Dobrý večer
    nedokázal by jste poradit ?Neustále střídavě bliká zelená a červená barva na dronu DJImavic mini 1 vylétal jsem tři baterky a když jsem šel znovu v podvečer tak to nastalo
    nepíší o teto chybě ani v manuálu na internetu proste zelena plus červená o tom tam zmínka není.
    Za připadnou odpověd děkuji Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *