Přistávací nohy na dron DJI Mavic 2 – recenze

Pokud často létáte s dronem v přírodě, určitě už ste řešili problém se startem a přistáním. Konkrétně DJI Mavic 2 PRO není ke startu z ruky moc uzpůsoben a chytat ho při přistání není taky nejlepší nápad. Chce to zkušenost, vypnutí některých čidel a trochu soustředění.

Je lepší tedy startovat z nějakého rovného povrchu, posekané trávy, silnice apod. Případně použijete přistávací podložku – landing Pad. Ale vzhledem k tomu , že MAVAIC 2 má docela nízkou světlou výšku, je to častokrát jak jezdit s Lamborghini po lesní cestě. Svého vrtulového parťáka ale můžete za pár korun “ vytunit“ i pro horší terén.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řešením jsou přídavné přistávací nohy – tvz. Landing Gear, které o cca. 3-4 cm vylepší světlou výšku dronu tsk, že můžete startovat a přistávat i v terénu, kde to dříve nešlo.

Tentokrát jsem si pořídil přistávací nohy od zn. PGYTECH, která vyrábí kvalitní příslušenství pro drony DJI. Oproti původně používaným nožkám, které jsem používal doposud, mají několik výhod. Mrkněte se na videorecenzi pod tímto článkem

A kde je koupíte ? Například ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *