DJI Mavic 3 na Mount Everestu!

DJI Mavic 3 na Everestu

Tak tohle je naprostá pecka. Pokud plánujete pořídit si tohoto létajícího mazlíčka, tak pozorně čtěte. Tým 8KRAW se rozhodl vylézt na Mount Everest s dronem DJI Mavic 3, aby zaznamenal nejvyšší horu světa a její okolí tak, jak to dosud nikdo neviděl.

Složité, ale ne nepřekonatelné

Prostředí Mount Everestu a Himálaje je složité a podmínky se zde rychle se mění. Inženýři DJI již v březnu provedli teoretické výpočty o tom, co by bylo zapotřebí k letu z vrcholu, a přizpůsobili Mavic 3, aby byl schopen zvládnout drsné podmínky. Ale skutečně to fungovalo.

ma3 1

Den D pro celý svět dronů

Tým 8KRAW dosáhl 27.května vrcholu a díky úžasné práci celého týmu se stal prvním horolezeckým družstvem na světě , kterému se to podařilo.

A jak to dopadlo?

DJI Mavic 3 zachytil krásu nejvyšší hory světa a jejího okolí z výšky 9 232 metrů a v pořádku přistál na vrcholu. Inženýři DJI již používají shromážděná data pro vývoj nových technologií.

Pohled na Himálaj kamerou dronu

Podívejte se na úžasné záběry, které se jim podařilo zachytit. Nejlepší na tom všem je, že DJI MAVIC 3 si může koupit dnes prakticky každý a po dodržení všech pravidel létání a místních omezení s ním může natáčet. O rozumné ceně dronu Mavic 3 se můžete přesvědčit například ZDE:

http://bit.ly/3EVE3gl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *