Autonabíječka pro DJI Mavic 2 Pro a Zoom – recenze

Nabíječka DJI Mavic 2

Autonabíječka pro DJI Mavic 2 existuje ! A pokud jste na tom podobně jako já a při natáčení dronem vám nechybí chuť, ale schází Vám dostatek energie v baterii, možná Vám pomůže tato recenze.

Není nic horšího, než vybalit v přírodě svůj stroj a těšit se nádherné záběry a pak zjistit, že baterie je prázdná. Nebo přejet do další lokality a vědět, že v akumulátoru už je ”šťávy” na pár minut a na delší polet to nebude. A právě proto jsem si pořídil autonabíječku na baterii pro DJI Mavic 2 . Často přejíždím mezi lokacemi a tak se dá tento ztrátový čas využít k dobíjení baterií, které zvláště v chladu dostávají zabrat.

20190212093020 14405
Autonabíječka DJI Mavic 2

A právě dnes mi od soudruhů z Číny došla CL nabíječka do auto zapalovače. Stála pár dolarů, takže rád vyzkouším , zda umí to co originální napáječ od DJI. Ta stojí totiž téměř 2000 Kč. I tahle levná autonabíječka na baterie k dronu DJI Mavic 2 PRO / Zoom prý dokáže prostřednictvím 12 V zástrčky automobilu dobíjet inteligentní baterii mého vrtulového mazlíka. Na první pohled vypadá celkem robustně a kvalitně. Ze zadní strany je vyvedený jen jeden kabel s plochou nabíjecí koncovkou pro akumulátor a výstupním napětím 17,6V/4A. Pod ním najdete USB zástrčku 5V 2A. To vypadá jako dobrá vychytávka, protože z ní můžete nabíjet nejenom ovladač dronu. Hodí se také na mobil a další zařízení, pokud budete mít po ruce vhodný kablík. V čínských shopech najdete tyto modely i v provedení s konektory na dvě baterie, plus USB konektor. Nedělám si iluze, že by tahle levná nabíječka měla ochranu proti přehřátí a vybití autobaterie, takže jí vyzkouším raději s nastartovaným motorem. A v příští recenzi Vám řeknu , jak dlouho trvalo dobití a jak se mi celkově osvědčila.

Tak zatím ahoj a létání zdar !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *