Natáčení svateb – svatební video, Karlovy Vary

Natáčení svateb nejen z dronu

Nabízím službu natáčení svateb v malebném okolí Karlových Varů. S vášnivým zájmem o umění a techniku, zachycuji okamžiky vašeho nezapomenutelného dne s láskou a precizností. Kromě klasického natáčení disponuji i moderním dronem, který poskytuje fascinující pohledy z výšky a zaručuje úchvatné záběry z neobvyklých úhlů. Vytvořím pro vás film, který zachytí veškerou krásu a atmosféru vašeho svatebního dne. Mým cílem je zachovat vzpomínky, které budete s radostí sdílet s vašimi blízkými. Vaše svatební video bude plné emocí, autentičnosti a jedinečných momentů, které budou trvat navždy.

Jak natáčím svatby?

A když se fotky a video z dronu proloží videem pěkně ze země, vznikne často nezapomenutelná podívaná. Podívejte se na pár momentek z natáčení ve svatebním areálu Josefův Dvůr v Jimlíkově.

svatební tanec
Svatba z dronu
Už se stmívá

A kolik Vás to bude stát?

Jsem si vědom, že svatba není levná záležitost a často vydáte nějaké prostředky i za profesionálního svatebního fotografa. Já se mu to práce nepletu, ale hledám ty nejlepší momentky a situace, na které budete po létech rádi vzpomínat. A cena?

Varianta Basic – příjezd hostů, obřad, první tanec, oběd (cca. 3 hod.) od 3500 Kč

Varianta Advanced – přípravy, příjezd hostů, obřad, první tanec, oběd, krájení dortu, zábava (cca. 6 hodin ) od 6500 Kč

Rozsáhlejší natáčení – dle domluvy

Obě varianty obsahují samozřejmě i postprodukci – střih, editaci, colorgading, hudbu, grafické prvky a titulky a render do MP4, nebo AVI.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Náhledové obrazovky z videí mých klientů:

Snimek obrazovky 2023 07 15 v 14.37.50

Snimek obrazovky 2023 07 15 v 14.39.49

Máte zájem o natočení svatby, nebo jiné události?